Diskont Skoplje - Green BSN
1415
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1415,page-child,parent-pageid-39,theme-bridge,bridge-core-3.1.2,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive,sr

Green Македонија

Ул. Киро Крстевски 32б
1000 Скопје
Северна Македонија

[lang id=”skip”]Достава[/lang]

[lang id=”skip”]

За износ до 1000,00 ден. поштарина е 120,00 ден.
За износ од 1000,00 до 2.000,00 ден. поштарина е 60,00 ден.
За износ над 2.000,00 ден.поштарината е бесплатна.

Нарачки направени во работните денови до 14 часот се испраќаат истиот ден. Нарачките направени после 14 часот ќе бидат испратени следниот работен ден.Пратките се испорачуваат од курирска фирма следниот работен ден во Скопје и во рок од два работни дена во Македонија.

НАПОМЕНА: Курирската фирма го задржува правото поради непредвидени технички проблеми да не ја изврши испораката во предвидениот рок.

[/lang]